Hotel Mario'S Florencja oferuje 16 pokojów i znajduje się 11 min piechotą od Torrente Mugnone. Gościom zaoferowano prywatny parking za 30 EUR dziennie w pobliżu.
Pokoje w Hotel Mario'S wyposażone są w dopasowany termostat, centralne ogrzewanie i zestaw do prasowania. Niektóre z nich obejmują jadalnię i pełnowymiarową kuchnię z biurkiem do pracy. W tych klimatyzowanych pokojach do dyspozycji gości są Wi-Fi i telewizja kablowa wraz z urządzeniem do parzenia kawy/herbaty. Miłe akcenty obejmują bidet, oddzielną toaletę i prysznic, a także czepki kąpielowe i ręczniki kąpielowe. Z niektórych jednostek roztacza się również widok na ogród.
Serwująca szeroki wybór dań restauracja Trattoria Zà Zà znajdują się tuż za rogiem od Mario'S we Florencji.
Kościół Santa Trinita znajduje się w bliskiej odległości od hotelu, wówczas gdy Most Złotników leży w jedynie 1 km stąd. Ten hotel jest położony w pobliżu takich atrakcji przyrodniczych, jak Ogród Boboli (2 km) i Ogród Różany (2,1 km). Mario'S pozwala cieszyć się widokiem natury, takim jak Fortezza da Basso - Gardens, które jest w około 600 m. Do okolicznych atrakcji należy także Główny targ, w odległości 5 min spacerem stąd. 3-gwiazdkowy obiekt jest położony 600 metrów od stacji kolejowej Florence Santa Maria Novella, natomiast przystanek autobusowy Fiume 3 znajduje się w około 200 m.
Lotniska
Stacje kolejowe
Lotniska
Stacje kolejowe
Na tej stronie znajdziesz zweryfikowane opinie, które opublikowali nasi użytkownicy
Adrian
2023-05-16
Lokalizacja, personel, czystość, śniadanie, bagaż.
Brak.
Jozef
2023-03-04
Hotel, w którym się zatrzymałam, był świetnie usytuowany - blisko centrum miasta oraz niedaleko stacji kolejowej. To bardzo ułatwiało podróżowanie i zwiedzanie. Mimo bliskości dworca, hałasu nie było słychać, co było świetnym plusem. Mój pokój, choć nie był duży, był czysty i wyposażony we wszystkie potrzebne rzeczy, takie jak wygodne łóżko i dobrze funkcjonująca kabina prysznicowa. Obsługa była przyjazna i mówiła po angielsku, co ułatwiło komunikację. Śniadanie, choć miało niewielki wybór, było smaczne i świeże. możliwość zostawienia bagażu w recepcji była bardzo praktyczna.
Jedynym negatywnym aspektem był brak windy w tym hotelu, który znajduje się na pierwszym piętrze.
Jacek
2023-02-15
Hotel znajduje się na bardzo spokojnej ulicy w ścisłym centrum miasta. Obsługa była pomocna i przyjazna. Pokój, chociaż niewielki, spełnił nasze oczekiwania jak na hotel trzygwiazdkowy - był czysty, wygodne łóżko, i dobre oświetlenie. Śniadanie było pyszne, wszystko bardzo świeże, a miło było dostać kilka croissantów na wynos, gdy wychodziliśmy na bardzo wczesny pociąg.
Wszystko było w porządku.